Корзина
855 отзывов
"FREELIFE" - натуральные препараты для здоровья и красоты
+380956823454
Вчені провели тести аптечних засобів для схуднення

Вчені провели тести аптечних засобів для схуднення

05.06.14

Творці таблеток для схуднення заявляють , що їх зілля можуть розчинити жир , приборкати апетит і стимулювати обмін речовин.
Але дослідження , проведені у Великобританії та Німеччині показали , що таблетки хоч і містять заявлені похідні від капусти і екстракти рослин , дією своїм не ефективніше « пустушок » з цукрової пудри .

" Єдине , що ви втратите , - ваші гроші " , - прокоментував їх дія професор Джудіт Стерн з Університету Каліфорнії в Міжнародному конгресі по боротьбі з ожирінням в Стокгольмі.

Експерти з Медичної школи Британії в університетах Ексетера і Плімута розглянули ряд досліджень про ефективність 9 добавок , таких як гуарова камедь , гіркий апельсин , кальцій , глюкоманнан (клітковина ) , хітозан , хром пиколинат ( іноді продається в якості засобу для придушення апетиту ) і зелений чай .

Результат був невтішний : "Результати систематичних оглядів не забезпечують достатніх доказів того , що дані харчові добавки можуть бути рекомендовані для зниження маси тіла " .

Тепер фахівці готові відстоювати заборону продажу цих добавок в аптеках.

Тим часом , експерти в університеті Геттінгена в Німеччині провели 8 тижнів досліджень 9 інших добавок для втрати ваги , які можна придбати без рецепта.
До них відносяться капустяний порошок , бобові концентрати , деякі рослинні екстракти і клітковина . 189 осіб з надмірною вагою були розділені на 10 груп . Частина групи приймала препарати для схуднення , а частина - плацебо * . Люди , що брали добавки , дійсно втрачали вагу , проте не більше. Чим люди , що приймали плацебо .

Д -р Томас Ellrott констатував: "Жоден продукт не діяв краще , ніж плацебо " .

Вікторія Тейлор , старший дієтолог здоров'я серця в British Heart Foundation , сказала : "Ні швидких рішень , коли мова йде про втрату ваги. Для схуднення потрібно докладати більше зусиль , ніж ми це робимо зазвичай , і для досягнення цієї мети ми повинні змінити свій раціон і режим. А дієтичні пігулки - це просто гроші на вітер ".

"Маленькі , стійкі зміни в дієті і фізичної активності , ймовірно , будуть найбільш ефективним підходом до підтримки ваги в довгостроковій перспективі - і це не буде коштувати ні копійки" - упевнена пані Тейлор.

 

* Плацебо (від вірша лат. Placebo Domino in regione vivorum , в церковнослов'янській перекладі догоджаючи перед Господом під країні живих , Пс . 114:9 ) - фізіологічно інертна речовина , " пустушка " , що використовується як лікарський засіб, позитивний лікувальний ефект якого пов'язаний з несвідомим психологічним очікуванням пацієнта. Крім того , терміном « ефект плацебо » називають саме явище немедикаментозного впливу , не тільки препарату , а , наприклад , опромінення ( іноді використовують різні « миготливі » апарати , « лазеротерапію » тощо) . В якості речовини для плацебо часто використовують лактозу (молочний цукор). Ступінь прояву плацебо- ефекту залежить від сугестивності людини і зовнішніх обставин «лікування» , наприклад , від розміру і яскравого кольору таблетки , ступеню довіри лікареві , авторитету клініки.

Контакты
  • Телефон:
    +380 (95) 682-34-54, Наталия
    +380 (93) 985-29-98, Инна
  • Адрес:
    бульвар Перова 10А, Киев, 02125, Украина
Карта