Корзина
653 отзыва
Внимание!!! Только оригинальный товар!!!
"Лида+" таблетки для похудения, препараты для потенции, омоложения, роста волос, лечения суставов.
+380956823454

Субпродуктів - дати їм переконати вас?

09.03.14

Я нещодавно повернувся з відпустки в Іспанії і бути в місцевих ресторанах, які дійсно здивували мене в меню потрохами. Цікаво, якщо це коштує того, щоб їсти? Важко уявити собі, що вони настільки ж цінні, як м'ясо або риба.Но, можливо, я помиляюся? - З повагою Ханія.

 

У багатьох регіонах світу вважаються делікатесами субпродуктів цінується кращими шеф-кухарями. У Польщі в останні десятиліття їх споживання значно скоротилася, і часто вони вважаються поступається продукції. Те, що не зовсім вірно. У деяких відносинах перевершує найвищу якість м'яса.

 

Субпродукти включають практично всі їстівні частини вбитих тварин, таких як печінка, нирки, мізки, серце, мову, і ногами. На додаток до різних страви, приготовані з них, м'ясні субпродукти, такі як чорний пудинг, пудинги, пироги, ліверні ковбаси.

 

Переваги

Субпродукти справжня бомба вітамінів і відмінним джерелом мінералів. Важко знайти інший продукт харчування, який забезпечує їх у такій кількості. Після досягнення зможете покуштувати різноманітні субпродукти, такі як за рахунок:

 

 

 • Заліза, вітаміну В12 і фолієвої кислоти - так весь пакет необхідний для правильного виробництва червоних кров'яних тілець. Тому субпродуктів зокрема, зазначені в niedokrwistościach викликані дефіцитом цих сполук.
 • Білки - в цьому відношенні вони зберігаються м'яса, 100 грам порція містить близько 20 г повноцінного білка.
 • Цинк, мідь - ці елементи необхідні для належного проведення багатьох процесів в організмі. Завдяки шкіру, волосся і нігті знаходяться в хорошій формі.
 • Вітаміни - субпродукти забезпечують значні кількості вітаміну А, вітаміни групи В (особливо В2), і меншою мірою, вітаміни С і D
 • Омега-3 - субпродукти знайти відносно великі кількості цих цінних жирних кислот чорнила.

 

 

Перевагою буде вважатися і ціна за кілограм коштуватиме всього кілька доларів.

 

Мінуси

Хоча субпродукти надають безліч цінних поживних речовин, вони також мають свої недоліки. З цієї причини, ми повинні проявляти стриманість в їх їжу. Одна або дві порції на тиждень розумну кількість, що дозволить отримати цінну з'єднань для тіла, з іншого боку не матиме негативних наслідків.

 

Щоденне споживання холестерину не повинно перевищувати 300 мг і сто грамової порції печінки або нирок доставити його майже до 400 мг. Своєрідний рекорд у цій області мозку, які містять більше 2500 мг холестерину.

 

Субпродукти повинно звести до мінімуму кількість людей, які страждають від подагри, і це пов'язано з високим вмістом пуринів, що призводить до загострення симптомів захворювання. Проблема також має високий вміствітаміну А в печені.Дефіціт цього вітаміну дуже рідкісні, набагато легше на надлишок, який може бути шкідливим. Повинні виявляти особливу турботу про вагітну жінку, бо надто велика частина потрапляє вітаміну може викликати вроджені дефекти.

 

Печінка

Серед найбільш субпродукти обрана, це, ймовірно, головним чином через те, що більшість людей перед її харчування має менший опір, ніж нирок або мозку. Крім того, його аромат ідеально поєднується з багатьма продуктами. Ми можемо вибрати курячої печінки, телятини, яловичини і свинини. Всі вони мають аналогічні теплотворної здатності (близько 120-140 калорій), але відрізняються за вмістом вітамінів і мінералів. Печінка теляча містить найбільшу цинку і міді, яловичини є найбільш фолієвої кислоти і вітаміни В2 і В12. Свиняча печінка має саме високий вміст заліза.

 

Найпопулярніша страва із субпродуктів печінка смажена з цибулею. Але кількість способів приготування в основному обмежений. Він може гасити смажити, запікати, готувати і гриль. Підготовка його як їжу і сухі фрукти, солодкі. Це робить не готую багато проблем, але не пам'ятаю, щоб додати солі до кінця підготовки, в іншому випадку він стає досить важко. Перед підготовкою повинні покладіть його в молоці, яке буде компенсувати запах, і це зробить його більш м'яким.

Контакты
 • Телефон:
  +380 (95) 682-34-54
 • Контактное лицо:
  Инна
 • Адрес:
  Киев, бульвар Перова 10A, Киев, 2017, Украина
Карта